V nedeľu zavítajú do Bratislavy gavalieri. Prichádza Jazda elegantných gentlemanov 2015

Jazda elegantných gentlemanov
Distinguished Gentleman´s Ride

Unikátne celosvetové podujatie na mieru upravených motocyklov, ktoré dáva „zbohom“ chorobám prostaty, sa prvýkrát uskutoční aj na Slovensku.

Pri príležitosti podujatia Jazda elegantných gentlemanov 2015/ Distinguished Gentleman´s Ride 2015 viac ako 30-tisíc elegantne oblečených pánov vo vyše 40 krajinách sveta osedlá svoje motocykle v štýloch café racer, bobber, scrambler, scooter a iných klasických upravených štýlov.

Týmto spôsobom chcú zvýšiť povedomie o tejto zákernej chorobe a popri tom pomôcť vyzbierať finančné prostriedky na jej liečbu.Cieľom tejto akcie je, aby elegantne upravení páni a pôvabné dámy vo veľkom štýle jazdili na svojich motorkách, šírili radosť a zábavu vo svojich komunitách a zároveň povzbudzovali mužov, aby sa starali o svoje zdravie.

Dnešným dňom je celosvetovo je zaregistrovaných skoro 24 000 jazdcov a na liečbu rakoviny prostaty je vyzbieraných vyše 1 milión eur. Za Slovensko je prihlásených 56 jazdcov a vyzbieralo sa 559 eur.

Jazdu v Bratislave organizuje moto komunita Caferacers.sk (www.Caferacers.sk  alebo https://www.facebook.com/caferacers.sk?fref=ts), ktorá spája nadšencov klasických štýlov motocyklov.

Podujatie sa na Slovensku uskutoční v Bratislave v nedeľu od 10. hodiny pred reštauráciou Aušpic, kde sa bude konať fotenie a predstavovanie motocyklov, zoznamovanie sa, príprava na jazdu. O 12. hodiny vyštartujú jazdci smer Devín a po krátkej prestávke späť k reštaurácii Aušpic. Tu budú následné vyhlásené súťaže o vecné ceny od sponzorov Triumph, KLMwear a Gentlemans World, fotenie sa, koncert a iné zaujímavosti.

Presnú trasu jazdy majú k dispozícii iba oficiálne prihlásení jazdci na stránke: www.gentlemansride.com. Viac informácií je taktiež na FB stránke podujatia: https://www.facebook.com/events/112011289144766/.

DGR_2013_Gentleman

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk