V novej rezidenčnej štvrti Slnečnice v týchto dňoch odovzdávajú klientom 347 bytov

Slnecnice petrzalka nova stvrt byty.jpg
Foto: ilustračné, www.slnecnice.sk

V súčasnosti stavajú v Slnečniciach celkovo 13 bytových domov, ktoré plánujú developer postupne stavebne dokončovať, kolaudovať a odovzdávať klientom do užívania.

V novej rezidenčnej štvrti Slnečnice v bratislavskej mestskej časti Petržalka odovzdávajú v týchto dňoch klientom 347 bytov v bytovom dome Slnečnice-Mesto A2. Investičné náklady na výstavbu Slnečníc predstavujú do dnešného dňa približne 200 miliónov eur, pričom investícia do verejnej infraštruktúry doteraz predstavuje 14,5 milióna eur.

V lete tohto roku pripravujeme spustenie predaja dvoch ďalších veľkých etáp, z ktorých jedna bude predstavovať to najunikátnejšie zo Slnečníc a druhá štýlové bývanie za najdostupnejšie ceny,“ uviedol developer. Tento rok plánujú začať odovzdávať ďalších 347 bytov v bytovom dome Slnečnice-Mesto A3 a následne byty v bytových domoch S11 až S13 v zóne Slnečnice-Viladomy.

V súčasnosti stavajú v Slnečniciach celkovo 13 bytových domov, ktoré plánujú developer postupne stavebne dokončovať, kolaudovať a odovzdávať klientom do užívania. Posledný z týchto bytových domov by mal byť dokončený v roku 2022. S prebiehajúcou výstavbou zároveň developer pracuje na získaní nutných povolení na výstavbu ďalších etáp projektu.

Spoločnosť Cresco Real Estate od svojho vzniku v roku 1992 realizovala viaceré projekty v Bratislave. Postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Počas svojej existencie sa developerská spoločnosť podpísala pod investíciami ako napríklad III Veže. Developer zmenil v tomto roku v apríli svoj názov z Cresco Group na Cresco Real Estate. Skupina Cresco vlani predala vo svojich projektoch 728 nových bytov. Z nich 95 percent tvorili byty v aktuálne najväčšom projekte nového bývania na Slovensku – v bratislavských Slnečniciach.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk