V Novom Meste privítajú leto podujatím s celodenným programom a ohňostrojom

Otvorenie_kulturne_leto
Zdroj: banm.sk

Kultúrne leto 2019 sa v Novom Meste začne koncertami Jany Kirschner, Vidieka a zavŕšia ho ohňostrojom.

Podujatie v Novom Meste Kultúrne leto 2019 sľubuje bohatý program. Tešiť sa môžete na speváčky Janu Kirschner a Simu, kapelu Vidiek či rozprávkové megahity pre deti. Na záver uvidíte veľkolepý ohňostroj. Kultúrne leto sa bude konať 22. júna na tradičnom mieste – v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda.

Našim zámerom je pritiahnuť na Kuchajdu celú rodinu, aby si tu každý našiel niečo zaujímavé. Tomu zodpovedá aj skladba Otvorenia Kultúrneho leta. Dopoludnie bude patriť najmä deťom, pre ktoré sme pripravili množstvo súťaží, atrakcií a cien. Popoludniu na Kuchajde bude zase dominovať kvalitná hudba – pre deti, tínedžerov aj dospelých,“ priblížil starosta mestskej časti Rudolf Kusý.

Program sa začína už o 10.00 hod. a je určený pre najmenších. Deti sa môžu zapojiť do súťaží na zábavných stanovištiach a vyblázniť sa na nafukovacích atrakciách. Taktiež bude pripravená tombola a zaujímavé ceny. Popoludňajší program štartuje o 15.00 hod. a vystúpia na ňom talentované deti z novomestských základných škôl. Návštevníci sa potešia aj vystúpeniu muzikálových spevákov s najznámejšími piesňami z rozprávok, taktiež aj novej hviezde hip-hopovej a popovej scény Sime. Hudobný večer vyvrcholí vystúpeniami legendárnej kapely Vidiek a jednej z najpopulárnejších slovenských speváčiek Jany Kirschner.

Chýbať nebude ani pôsobivá ohňová šou, zapálenie vatry s country kapelou, tombola a na záver veľkolepý ohňostroj. Vstup na celodenné podujatie na Kuchajde je zdarma.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk