V Petržalke je uzatvorená Jantárova cesta, dôvodom je výstavba električkovej trate

dopravné obmedzenie Jantárova cesta
Foto: Facebook/ Bratislava - hlavné mesto SR, Bratislavský kraj - koláž Bratislavadeň

Dopravné obmedzenia sa dotknú aj autobusových liniek.

Od štvrtka 1. septembra je úplne uzatvorená Jantárova cesta medzi Pajštúnskou a Lietavskou ulicou. Uzávera cesty potrvá až do nedele 4. septembra, pretože sa realizujú práce na prekládke telekomunikačného káblovodu.

Vodiči musia využiť obchádzkovú trasu po Pajštúnskej, Smolenickej a Šintavskej ulici. Cestujúci pocítia taktiež obmedzenia a to na linkách 92, 95, N95 a 83.

Všetky spomenuté linky budú medzi zastávkami Kutlíkova a Šintavská/Strečnianska premávať obojsmerne obchádzkou cez Pajštúnsku, Smolenickú a Šintavskú, zastavia na zastávkach Tupolevova, Smolenická, Holíčska a Šintavská.

„Linka 99 bude medzi zastávkami Kutlíkova a Lúky II obojsmerne premávať obchádzkou cez Pajštúnsku a Smolenickú. Na obchádzke obslúži zastávky Tupolevova a Smolenická,“ uvádza mesto.

Ak cestujete linkou N99, bude medzi zastávkami Švabinského a Lúky II obojsmerne premávať obchádzkou cez Smolenickú, obslúži zastávku Smolenická. Linka N80 smer Depo Petržalka/ z Hlavnej stanice využije obchádzku po Smolenickej ulici.

Dopravné obmedzenie Jantárova cesta
Foto: Facebok/ Bratislava - hlavné mesto SR

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk