V Petržalke otvoria vynovené nákupné centrum, premena prebiehala počas jeho plnej prevádzky

Tesco petrzalka galeria vystavba obchody mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com

V novom nákupnom centre nájdu zákazníci obchody, služby, reštaurácií či prevádzky rýchleho občerstvenia.

Nákupnú Galériu v Bratislavskej Petržalke otvorí Tesco pred Veľkou nocou. Spoločnosť o tom informovala na svojej internetovej stránke. „Ide o najväčšiu investíciu Tesca na Slovensku od roku 2017, keď sme pri Galante otvorili naše najväčšie distribučné centrum v strednej Európe,“ povedal výkonný riaditeľ spoločnosti Tesco na Slovensku Martin Kuruc. Výšku investície však nešpecifikoval.

Premena hypermarketu na lokálne nákupné centrum prebiehala počas jeho plnej prevádzky. „Projekt sme pripravovali tak, aby si zákazníci na ploche 11-tisíc štvorcových metrov mohli vybrať spomedzi známych značiek módy či gastronómie,“ dodáva Kuruc.

Z plochy 11-tisíc štvorcových metrov tvorí hypermarket Tesco vyše 60 percent. V novom nákupnom centre nájdu zákazníci obchody s oblečením, drogériou či športovými potrebami, ale aj služby ako lekáreň, kaderníctvo, čistiareň, optiku, kvetinárstvo, opravu obuvi, pobočky bánk i mobilného operátora.

Vo foodcourte prinesieme niekoľko rôznych typov reštaurácií, kaviarní či prevádzok rýchleho občerstvenia,“ doplnil riaditeľ nájmov a prenájmov pre strednú Európu Erik Šiatkovský.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk