V Petržalke pozývajú na detské herne i leporelo, takýto je program

Keramika_pixabay.com_.jpg
pixabay.com

Rozprávkové leporelo, komédia, detské herne i tanečná zábava sú v druhej polovici mája v programe Kultúrnych zariadení Petržalky.

Rozprávkové leporelo Lomidrevo pripravujú v nedeľu 22. mája v Dome kultúry Zrkadlový háj. Koncom mája bude v tomto kultúrnom zariadení aj 21. ročník obvodnej súťaže v populárnej piesni POP HIT.

Dom kultúry Lúky organizuje každú nedeľu do konca mesiaca tanečno-zábavné podujatie Nedeľný čaj o tretej, vstupné sú tri eurá. Vo štvrtok 19. mája pripravili spoločnú zábavu pri bubnovaní s názvom Bubnovačka orchestra, vstupné pre rodiča s dieťaťom je päť eur. V stredu 25. mája zas pre záujemcov pripravili Cestovateľský klub, prednášku o Grónsku spojili s prezentáciou videí a fotografií.

CC Centrum organizuje do konca mája detské herne, vstup povoľujú do štyroch rokov, v sprievode dospelej osoby. Program s názvom Čarbaničky pripravujú pre deti každý pondelok. Je to kreslenie pre mamičky s deťmi od 18 mesiacov do troch rokov, zamerané na osvojenie si výtvarných techník, s orientáciou na precvičovanie jemnej motoriky u najmenších detí. Vo štvrtky organizujú projekt Keramko – letom svetom 2016. Na Keramku si dieťa osvojí základy práce s hlinou, modelovanie a zdobenie keramiky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk