Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bowling petrzalka sutaz.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: petržalka.sk
3. decembra 2018 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

V Petržalke sa konala Liga mestských častí Bratislavy v bowlingu

Bratislavské mestské časti sa 1. decembra stretli v Petržalskom bowlingovom centre v 4. kole podujatia Liga mestských častí Bratislavy v bowlingu, ktorý organizovala MČ Petržalka.

V poradí išlo už o druhý ročník tejto skvelej akcie a zúčastnilo sa jej 8 družstiev z rôznych mestských častí Bratislavy a jedno družstvo naviac. Keďže novozvolený starosta Petržalky Ján Hrčka prejavil záujem o účasť a chcel tiež zabojovať za svoju mestskú časť, Petržalka vstúpila do turnaja s dvomi družstvami.

Na začiatku všetkých účastníkov privítal starosta Vladimír Bajan, a tiež nastupujúci starosta Ján Hrčka, ktorí všetkým popriali veľa zdaru v súťaži. V družstve za Petržalku súťažili Ján Hrčka, I. Kezman, E. Jarošová a J. Molnár. V 4. kole sa toto družstvo umiestnilo na 2. mieste. V druhom družstve bojovali M. Radosa, J. Lukáček, A. Dzurdzík a P. Kostka, ktorým v tomto kole patrilo 5. miesto. Štvrtým kolom účastníci zároveň ukončili II. ročník Ligy mestských častí Bratislavy v bowlingu.

Poradie víťazov

Po sčítaní výsledkov zo štyroch kôl súťaže sa najviac radovali súťažiaci z mestskej časti Petržalka. Toto družstvo nakoniec preskočilo v celkovom poradí dovtedy vedúcu Karlovu Ves, ktorej sa ušlo druhé miesto. Tretie miesto patrilo Rači.

Zaujímavosťou tohto ročníka bolo aj to, že starosta Ján Hrčka tento turnaj začínal ešte v družstve Karlovej Vsi, ale skončil ho ako člen víťazného tímu – Petržalky. Na záver starosta Vladimír Bajan zaželal účastníkom aj organizátorom tejto súťaže veľa ďalších spoločných úspechov v bowlingu a novému starostovi Jánovi Hrčkovi úspešné pôsobenie vo funkcii v nasledujúcom období. Vyjadril aj prianie, aby tradícia stretávania sa zástupcov bratislavských mestských častí pokračovala aj naďalej

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X