V podchode na Trnavskom mýte pripravujú priestory pre nájomníkov

Trnavske myto fb .jpg

V prerobenom podchode na Trnavskom mýte v hlavnom meste v súčasnosti plánujú odovzdať prvé nové priestory nájomcom, ktorí pre spustenie prevádzky potrebujú viac času. Úpravu a zariaďovanie priestorov ostatných prevádzok investor naplánoval na jún. Podchod obnovuje spoločnosť Immocap Group, informácie o prácach v podchode uviedla Petra Kollár Volfová. Investor chce v podchode prevádzky pre ľudí, chýbať nebudú malé potraviny, občerstvenie či trafika.

Rekonštrukciu podchodu by mali ukončiť v lete tohto roka. Časti električkových nástupíšť N1 a N2 dokončili a dali do užívania, rovnako ako aj vstup smerom k Tržnici. Nové rozvody kanalizácie, vody a vzduchotechniky v podchode dokončili. V súčasnosti upravujú vstupy smerom k Istropolisu, vstup smerom na Vajnorskú ulicu a vstup smerom k obchodnému centru na Metodovej ulici. Tam stavajú aj nové výťahové šachty a eskalátory. Na vstup do podchodu smerom k Istropolisu osadili novú oceľovú konštrukciu a nad vstup smerom na Vajnorskú ulicu naplánovali osadenie prístreška. Na vstupe smerom k obchodnému centru opravili strechu, vymenili sklo a zaoberajú sa aj montážou výťahu.

„Pripravujú aj spoločné priestory budúcej pasáže v podchode, kde opravujú stropy a steny,“ spomenula Petra Kollár Volfová s tým, že v priestoroch, kde budú obchody a prevádzky, osádzajú vstupné fasády a ukončujú inštalácie požiarno-bezpečnostných systémov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk