V Rači hľadajú robotníka – vodiča traktorov. Ak spĺňate podmienky, pošlite si žiadosť

traktor-praca-raca-sita.jpg
Foto: SITA/Diana Černáková

Mestská časť Rača hľadá robotníka – traktoristu, ktorý by sa staral o pracovné nástroje a mechanizmy.

Miestny úrad Rača vyhlásil výberové konanie na robotníka – traktoristu. Pracovník, ktorý zároveň musí vlastniť vodičský preukaz skupiny T bude vykonávať činnosti vodiča autoparku Strediska čistoty oddelenia životného prostredia a dopravy miestneho úradu Mestskej časti Rača. Jeho úlohou bude aj udržiavať pracovné nástroje a mechanizmy zverené k výkonu práce v bezchybnom stave, zabezpečovať funkčnosť a prevádzkyschopnosť motorových vozidiel zverených k dennému výkonu, viesť predpísanú evidenciu a spotrebu pohonných hmôt motorového vozidla, vyžadujeme vodičský preukaz sk. T.

V zimných mesiacoch bude vykonávať prácu vodiča podľa rozpisu zimnej údržby ciest. Zároveň budú v jeho pracovných povinnostiach zahrnuté aj práce údržby verejnej zelene a iné pomocné práce zabezpečované útvarom čistoty oddelenia životného prostredia a dopravy.

Výhodou záujemcu o pracovné miesto je vyštudovaný odbor automechanik, preukaz pilčíka a práce vo výškach. Záujemca o pozíciu musí byť spoľahlivý a mať zodpovedný prístup. Nástup na pracovnú pozíciu je možný ihneď. Platové podmienky sú 600 eur v hrubom, pričom ku mzde môžu byť pripočítané mesačné výkonnostné odmeny do 40 percent.

Výhodou pracovnej pozície je skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hodín, pracovný čas od 7.30 do 15.30 hod. len v pracovné dni, 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, príspevok do III. piliera – dôchodkové sporenie. Výhodou sú aj odmeny pri pracovnom jubileu a variabilné odmeny.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte elektronickou poštou na margita.somorovska@raca.sk alebo ich doručte poštou, prípadne osobne na adresu Mestská časť Bratislava-Rača, Kubačova 21, 831 06 Bratislava 35. Bližšie informácie vám poskytne aj vedúci úseku čistoty životného prostredia: Bc. T. Halinkovič, tel. č. 0905320648, e-mail tomas.halinkovic@raca.sk, prípadne personálny referát: Mgr. M. Somorovská, tel. č. 02/49112426, margita.somorovska@raca.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk