V Rači sa bude konať podujatie Beháme pre srdce

Beh pre srdce ilustracna pixabay.jpg
ilustračná foto: pixabay

Druhá októbrová nedeľa v Rači sa bude niesť v znamení výnimočnej udalosti. 14. októbra budú obyvatelia mestskej časti behať pre srdce.

Charitatívny beh Beháme pre srdce bude štartovať aj finišovať bude pri Amfiteátri v Rači a je venovaný všetkým malým bojovníkom s chorým srdcom. Inšpiráciou bol Oliver,práve jeho príbeh bol spúšťačom pre mamu Luciu, aby za pomoci svojich kolegov zorganizovala túto krásnu akciu.

Zaregistrujte sa tiež na www.behamepresrdce.sk/startovne a svojim behom pomôžete deťom s ochorením srdcai vy. Výťažok zo štartovného poputuje na Nadáciu detského kardiocentra.

Ak aj náhodou nie ste športový typ a behať neplánujete, program je pripravený i pre vás. Akciu podporilo aj mnoho známych osobností. Beh absolvuje aj ambasádor Sajfa. Celým podujatím budú sprevádzať moderátori z Europy 2. Hudobný program obohatia aj Dominika Mirgová, Veronika Strapková, Kali a Emma Drobná. Podboriť bežcov i nebežcov prídu tiež Bekim, Fuco, Marek Fašiang, Vera Wisterová a veľa ďalších známych umelcov a športovcov.

V areáli amfiteátra si budete môcť vysúťažiť pukance, ochutnať dobrú kávu a jedlo, výťažok z predaja rovnako poputuje pre nadáciu.

Registrácia www.behamepresrdce.sk/startovne

49882.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk