V rukách policajtov skončili bezohľadní vodiči. Za volant si sadli posilnení alkoholom a drogami

muž za volantom, alkohol
ilustračné: depositphotos.com

Dvaja Bratislavčania sa pod vplyvom premávali po cestách. Policajti jedného prichytili na Znievskej ulici, druhého na Nobelovej ulici. Obaja čelia obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Na Znievskej ulici včera popoludní hliadka zastavila vodiča Škody Fabia combi, pretože mu na vozidle nesvietilo ľavé zadné svetlo. Keďže pri kontrole sa vodič správal podozrivo, bol nervózny, mal nekoordinované pohyby, podrobili ho dychovej skúške. Tá skončila s negatívnym výsledkom.

Keď sa vodiča policajti opýtali, či je ochotný sa podrobiť aj lekárskemu vyšetreniu na zistenie požitia omamných a psychotropných látok, bez problémov súhlasil. Podozrenie policajtov sa však potvrdilo. Z odobratej vzorky moču v nemocnici zistili, že sa vo vodičovom tele nachádzajú omamné a psychotropné látky, a tak jeho stav vylučuje schopnosť viesť motorové vozidlo. Vecou sa zaoberá Odvodné oddelenie PZ Petržalka – juh.

Včera vo večerných hodinách na Nobelovej ulici policajná hliadka podrobila kontrole 34-ročného vodiča Hondy City Jozefa O. z Bratislavy. Pri dychovej skúške nafúkal 0,87mg/l alkoholu v dychu.Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom konaní“.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk