V rukách polície skončili traja opití vodiči

alkohol
ilustračné: SITA

Opití vodiči mohli ohroziť životy a zdravie nevinných ľudí. Policajti všetkých zadržali, skončili v cele policajného zaistenia a čelia obvineniu z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Hrozí im rok za mrežami.

Prvého 44-ročného vodiča v aute značky Škoda Felicia zastavila polícia v sobotu 25. apríla po 20. hodine na diaľnici D1 v smere na D2. Henrich P. z okresu Senec mal pri prvej dychovej skúške 1,79 promile v krvi, pri druhej 1,83.

Druhým previnilcom bol vodič BMW, hliadka ho kontrolovala na Šaštínskej ulici v Karlovej Vsi. V krvi mal 1,17 promile, pri druhej skúške 1,15. Policajti previezli 20-ročného Marka O. z Bratislavy na oddelenie.

S hodnotou 2,19 a na druhý pokus 2,21 promile alkoholu v krvi sa prevozu na políciu nevyhol ani 37-ročný Hugo M.P.G. z Portugalska, ktorý šoféroval Škodu Octavia. Polícia ho v sobotu ráno zastavila na Ulici Svornosti v bratislavských Podunajských Biskupiciach po tom, ako sa otočil cez plnú čiaru. Všetky tri prípady polícia realizuje v tzv. „super rýchlom konaní“.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk