V Rusovciach vzniklo vysunuté pracovisko Mestskej polície Bratislava, v pláne sú aj ďalšie časti

Mestska policia bratislva vysunute pracovisko.jpg
Foto: Mestská polícia Bratislava

Vysunuté pracovisko je tretím po Vajnoroch a Rači, ďalšie plánujú v Devínskej Novej Vsi a Vrakuni.

Mestská polícia (MsP) Bratislava má od augusta vysunuté pracovisko v Rusovciach. Ako informuje MsP na sociálnej sieti, od augusta sú tak bližšie k takmer 10-tisíc obyvateľom Rusoviec, Jaroviec a Čunova. „Tí, ktorí preferujú osobný kontakt a potrebujú sa poradiť alebo nám dať podnet, nás nájdu dvakrát do týždňa na Balkánskej ulici 102,“ uvádza MsP.

Rusovské vysunuté pracovisko MsP je tretím po Vajnoroch a Rači. „Plánujeme aj ďalšie podobné pracoviská a to v Devínskej Novej Vsi a na Stavbárskej ulici vo Vrakuni,“ dodáva MsP s tým, že úradné hodiny reflektujú záujem verejnosti, potreby mestskej časti a aj možnosti mestskej polície. V prípade potreby ich budú prispôsobovať.

Všetci obyvatelia sa môžu aj naďalej obrátiť na telefonickú linku 159. „Vždy, ak sa ocitnete v problémoch alebo ste svedkom protiprávneho konania, neváhajte a oslovte nás prostredníctvom telefónu. Ak potrebujete riešiť neakútne situácie, môžete tak urobiť prostredníctvom podnetov na našom webe msp.bratislava.sk alebo v mobilnej aplikácii pre Android a iOS,“ uzatvára MsP.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk