V Ružinove sa môžete prihlásiť za člena komisie, ktorá sa venuje sociálnym službách. Pozrite si podmienky

prihláška, dokumenty, písanie
ilustračné: pixabay.com

Mestská časť Ružinov informovala prostredníctvom svojej webovej stránky o možnosti prihlásiť sa za člena Komisie sociálnych služieb. Ako uviedla táto bratislavská mestská časť, prihlášky je možné podávať do konca marca, teda do 31. marca 2019.

Podľa informácií, ktoré zverejnil Ružinov, mestská časť by rada týmto spôsobom využila možnosť spolupráce s občanmi, ktorí sú odborníkmi v oblasti sociálnych služieb.

„Ak máte záujem podieľať sa na projektoch z tejto oblasti, budeme radi, ak do nedele 31. marca 2019 pošlete svoju prihlášku na adresu Komisie sociálnych služieb,“ informoval Ružinov.

Ako ďalej dodáva mestská časť, k prihláške je potrebné pripojiť svoj profesijný životopis a taktiež motivačný list. „Komisia na základe posúdenia odborných životopisov a osobných pohovorov žiadosti vyhodnotí a návrh na zaradenie vybraného člena, resp. členov, predloží na schválenie miestnemu zastupiteľstvu,“ píše sa na webe.

Prihlášky aj s potrebnými dokumentami treba posielať na adresu: Komisia sociálnych služieb, MZ MČ Bratislava-Ružinov, Mierová 21, 827 05 Bratislava 212. Záujemcovia môžu využiť aj emailovú adresu zapisovateľky komisie – monika.repasova@ruzinov.sk, prípadne môžu prihlášky zaniesť osobne na úrad: Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Ružinov, Mierová 21, Bratislava, zapisovateľka komisie sociálnych služieb: Monika Repášová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk