V Ružinove sa stretnú susedia, podujatie Ahoj sused! vám pomôže spoznať sa a posilniť vzťahy

Kolaz ruzinov ahoj sused.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Podujatie v Ružinove má pomôcť susedom spoznať sa a upevniť dobré susedské vzťahy. Obyvatelia sa tu môžu stretnúť, oddychovať aj podniknúť spoločné aktivity.

Pre obyvateľov Ružinova je počas víkendu pripravený susedský program. Konať sa bude podujatie Ahoj sused!, ktoré má vytvoriť nový priestor na spoločne spoznávanie sa. Tu sa spoločne obyvatelia stretnú, spoznajú a podniknú spoločné aktivity. „Ahoj sused! je skvelou príležitosťou na stretnutie sa s novými ľuďmi, spoznanie susedov a užitie si príjemného dňa v komunite,“ uviedol starosta Ružinova Martin Chren.

Program je zaujímavý pre veľkých aj malých obyvateľov. Pripravené sú divadelné predstavenia, tvorivé dielne, spoločenské hry pre všetky vekové kategórie alebo tanečný program plný hier. Tešiť sa môžete aj na bezplatnú hodinu Latinofit s Lenkou Považanovou, na ktorej si susedia zatancujú v rytme salsy, samby, merengue, cha-cha a mnohých ďalších.

Pre všetkých prítomných susedov bude k dispozícii občerstvenie v zdravom bare aj osviežujúce nápoje. Na podujatí sa bude dať zakúpiť sezónne ovocie a zelenina z farmy Roli báči. V ikonickom zelenom stánku Knižnice Ružinov nájdete knižný swap určený pre všetkých milovníkov kníh. Vstup je vždy pre susedov zadarmo.

Susedské stretnutia sa budú konať na nasledovných miestach vždy od 15.00 do 18.00 hod. Viac sa dozviete na stránkach Cultus Ružinov.

  • 27. máj Starý Ružinov, Detské ihrisko Líščie Nivy,
  • 28. máj Pošeň, Multifunkčný športový areál Andreja Mráza,
  • 3. jún Ružová Dolina, Ihrisko Miletičova,
  • 4. jún Trnávka, park na Vietnamskej ul.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk