V Ružinove sa uskutoční jedinečná Šmolko párty

Detsky_karneval_2019.jpg
Zdroj: Cultus Ružinov a MČ Ružinov

Dom kultúry Ružinov sa v nedeľu 27. januára premení na priestor plný masiek, rozprávok a detského smiechu.

Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre všetky deti Ružinovský detský karneval. Podujatie sa začne detskou diskotékou o 15.00 hod. Deti sa môžu tešiť na súťaže, selfie kútik so Šmolkami, divadelné predstavenie a svoju kreativitu ukážu v tvorivých dielňach.

Program vyvrcholí najväčšou hudobno-zábavnou show pre deti a celú rodinu. 30-minútová show najpopulárnejších modrých postavičiek na svete, ktorá už niekoľko desaťročí baví deti po celom svete. Úplne nová show plná svetelných efektov, výborných tanečných vystúpení a hlavne obľúbených „šmolko hitov“ roztancuje nielen deti, ale aj ich rodičov. Vzhľadom na veľký záujem, sa predstavenie Šmolkovia odohrá dvakrát a to v časoch 15:30 a 16:30,“ hovorí riaditeľka Cultus Ružinov, Andrea Kozáková.

Celým dňom vás povedie známa dvojica Tom a Elo, ktorú môžete poznať aj prostredníctvom ich megahitu Hej, do školy. Na záver budú odmenené najkrajšie vlastnoručne vyrobené karnevalové kostýmy. Každá detská maska dostane sladkú odmenu. Vstupné je len jeden úsmev.

Vstupenky na podujatie si môže zadarmo vyzdvihnúť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove na recepcii v DK Ružinov, každý deň od 10. januára od 7.00 do 22.00 hod. Kapacita je obmedzená, preto sa poponáhľajte pre lístky. V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk