V Ružinove zaviedli pravidelné cvičenia pre seniorov

Web_plagat_cvicenie_seniori.jpg
Zdroj : Cultus Ružinov

Čím je človek starší, tým je dôležitejšia fyzická aktivita. V Ružinove žije veľa aktívnych seniorov a aj preto mestská časť Ružinov a Cultus Ružinov zaviedli pravidelné cvičenia pre seniorov s trvalým bydliskom v Ružinove úplne zadarmo.

Človek nikdy nie je dosť starý na to, aby mohol začať s pravidelným cvičením. Preto je tu nové skupinové cvičenie so seniormi, ktoré pripraví seniorov na bežný deň. Šport je šanca na zmenu k lepšiemu a plnohodnotnému životu. Skupinové cvičenie je zamerané na zlepšenie fyzickej kondície, sily, rovnováhy a flexibility. Ružinovskí seniori sa naučia správne dýchať, rozcvičovať a cviky, kde budú využívať rôzne cvičebné pomôcky ako sú napr. fitlopty, bosu, overbally, expander a iné.

Cvičenia jogy budú prebiehať každý utorok od 11.00 do 12.00 hod. v SD Prievoz na Kaštieľskej. Zdravotné cvičenia sú v dvoch intervaloch a to každý piatok od 10.30 do 12.00 hod. v SD Nivy na Súťažnej a od 13.30 do 15.00 hod. v SD Trávniky na Nevädzovej.

Zápis nových uchádzačov sa uskutoční 8. januára o 10.30 hod. v SD Prievoz a 11. januára o 10.00 hod. v SD Nivy. Účastníci obdržia potrebné pokyny a inštrukcie pri zápise alebo na tel.č.: 0905 834 301 (jóga), 0903 374 624 (zdravotné cvičenie).

Viac informácií nájdete na webe Cultus Ružinov a na Facebooku Cultus Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk