Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ILUSTRAÈNÁ SNÍMKA - Pitná fontánka na Župnom námestí. Obyvatelia i návštevníci Bratislavy sa môžu poèas letných dní osvieži v siedmich pitných fontánkach rozmiestnených v Starom meste. Voda vo fontánkach je zdravotne nezávadná. Bratislava, 8. júl 2013. Foto: SITA/Diana Èernáková
ilustračné: SITA
13. septembra 2017 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skstaremesto.sk, © BratislavaDen.sk

V Starom Meste bude prerušená dodávka vody

Z dôvodu plánovanej opravy verejného vodovodu bude 28. septembra od 22. hodiny do 29. septembra do 6. hodiny prerušená dodávka pitnej vody.

Odstávka sa týka nasledujúcich ulíc: Mudroňová, Búdková, Drotárska cesta, Haydnová, Rubinsteinova, Na Hrebienku, Myjavská, Slávičie údolie, Mózartová, Bartóková, Svetlá, Tichá, Vetvová, Čmelovec, V záhradách, Hummelevá, Pri Hradnej studni, Ulica Francúzských partizánov, Broskyňová. Vrchná, Lubinská, Javorinská ul.
Vzhľadom na rozsah a dobu prerušenia dodávky vody v zmysle vyššie uvedeného nebude zabezpečené náhradné zásobovanie pitnou vodou cisternou.

Za spôsobené komplikácie sa BVS ospravedlňuje, avšak predmetná oprava je nevyhnutná za účelom zabezpečenia plynulej dodávky vody z verejného vodovodu pre obyvateľov. V prípade komplikácii pri dodávke vody verejným vodovodom volajte Dispečing BVS na tel. čísle 0800 121 333.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X