Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
praca-pracovny-pohovor-zamestnanie-zamestnanost-gettyimages.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages
2. augusta 2019 Správy Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

V Starom Meste ponúkajú pracovné miesto pre odborného referenta a to právnika do kancelárie prednostu, takýto mu ponúkajú plat

Mestský úrad Staré Mesto hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu právnik do kancelárie prednostu.

Staré Mesto prijme nového zamestnanca, ktorý obsadí pozíciu odborného referenta a to právnika na oddelenie kancelárie prednostu. Termín nástupu je na august 2019, prípadne dohodou. Požiadavky na zamestnanca sú minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore právo, znalosť právnych predpisov v oblasti samosprávy a tiež bezúhonnosť, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie PC.

Pracovník na danej pozícií by mal v náplni práce koncepčné a metodické činnosti, zabezpečovanie vnútornej legislatívy na úrovni miestneho úradu, príprava stanovísk, vyjadrení a iných písomností, participácia na príprave zmlúv a dohôd v zmysle pokynu nadriadeného, spracúvanie agendy a dokumentov v oblasti ochrany osobných údajov, kybernetickej bezpečnosti.

Za svoju prácu na Miestnom úrade Staré Mesto by dostával mesačnú základnú mzdu 1350 eur.  Spolu so žiadosťou o zamestnanie je potrebné predložiť aj profesijný štruktúrovaný životopis, kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu, súhlas so spracovaním osobných údajov.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Staré Mesto, Vajanského nábr. 3, 814 21 Bratislava 1 v zalepenej obálke s označením „odborný referent-právnik – Kancelária prednostu – neotvárať“ v lehote do 15. augusta 2019.

Kontaktná osoba: JUDr. Jana Revayová, email: [email protected], tel. č.: 02/59 246 367

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X