Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bezpečnostná kamera
ilustračné: pixabay.com
4. septembra 2016 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skSITA

V stredu sa začína 20. ročník bezpečnostného veľtrhu Security Bratislava

Odbornými garantmi veľtrhu sú ministerstvo vnútra aj Policajný zbor SR.

BRATISLAVA 4. septembra – Dvadsiaty ročník bezpečnostného veľtrhu Security Bratislava sa uskutoční v dňoch siedmeho až deviateho septembra v priestoroch bratislavského hotela Grand Hotel Pressburg.

Ako uvádza internetová stránka podujatia, odbornými garantmi veľtrhu sú ministerstvo vnútra ako aj Policajný zbor SR. Na veľtrhu sa podľa organizátorov pravidelne zúčastňuje približne 70 firiem z oblasti výroby a distribúcie mechanických a elektronických zabezpečovacích systémov, protipožiarnej a záchranárskej techniky, techniky slúžiacej na ochranu letísk a detekciu zločinu alebo firiem pôsobiacich v oblasti informatickej bezpečnosti.

Najlepší výrobok alebo zariadenie pre oblasť bezpečnosti ocenia cenou PRIX SECURITY BRATISLAVA 2016. Túto cenu udelia organizátori domácim alebo zahraničným výrobkom, ktorí svojim technicko-konštrukčným, funkčným a celkovým riešením znamenajú mimoriadny pokrok a celkový prínos v zabezpečovacej technike v rámci SR.

Súčasťou veľtrhu Security Bratislava bude aj Medzinárodné sympózium Akadémie policajného zboru a semináre na tému Informačná bezpečnosť, poriadané pre rok 2016 Paneurópskou vysokou školou spolu so špecializovanými združeniami a asociáciami pre informačnú bezpečnosť.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X