V uliciach Starého Mesta sa odohrala dramatická bitka pred barom, nasledovala policajná naháňačka

Mestska policia utek utok nahanacka.jpg

Po dramatickej bitke pred barom nasledovala ešte väčšia dráma, keď páchateľ utiekol a mestská polícia začala nočnú naháňačku ako z akčného filmu. Napokon aj tak skončil v rukách polície.

Počas víkendu bolo v uliciach mesta opäť živo. V Starom Meste došlo k dramatickej bitke pred barom, pričom útočník sa rozhodol utiecť. Na mieste zasahovala Mestská polícia Bratislava, ktorá mala celú situáciu pod kontrolou.

Jedna z hliadok zostala na mieste bitky a poskytovala pomoc zranenému mužovi, privolala Záchrannú zdravotnú službu, ktorá previezla zraneného muža do nemocnice. Od svedkov na mieste hliadka tiež zistila popis útočníka, a tak ho ostatné hliadky mestskej polície v Starom Meste začali hľadať. Nasledovala napínavá naháňačka.

Po krátkej chvíli bol útočník identifikovaný na Obchodnej ulici a po tom, čo sa mu mestskí policajti prihovorili, dal sa na útek. Najskôr páchateľa nasledovali v aute, po zmene smeru sa za ním z auta rozbehli obaja mestskí policajti.

Muž nerešpektoval výzvy policajtov na zastavenie. Ale aj tak ho dvojica čoskoro dobehla a za použitia hmatov a chvatov zastavila,“ uviedla Mestská polícia Bratislava. Policajti v tejto súvislosti vyzývajú verejnosť, aby bola ostražitá a v prípade podobných udalostí okamžite volala pomoc. Informácie o páchateľovi, jeho vzhľade a pohybe sú kľúčové pre úspešné vyšetrovanie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk