V Záhorskej Bystrici sa budú konať hody, ktoré okrem rôznych pochutín prinesú návštevníkom aj pohyb a zábavu

Bystricke male hody.jpg
Foto, ilustračná: www.zahorskabystrica.sk

Keďže sú Peter a Pavol patrónmi mestskej časti Záhorská Bystrica, bude im venované celé podujatie.

Petrovi a Pavlovi, patrónom Záhorskej Bystrice, budú venované Bystrické malé hody. Uskutočnia sa počas víkendu od piatku 28. júna do nedele 30. júna. V piatok sa návštevníci môžu tešiť na Zumbu na Námestí Rodiny a večer môžu stráviť v Letnom kine spolu so skupinou QUEEN.

V sobotu začína program miestneho združenia City Kids a La dansa school, deti bude zabávať Sníček Hugo z TV RIK so svojimi veselými pesničkami a súťažami. Staršie ročníky sa potešia hitom z čias minulých a to nielen vďaka hitom Elvisa Presleyho. Zaspomínate si aj na hity Karla Duchoňa či Karla Gotta, ktoré zaspieva Tomáš Horváth a záver bude patriť legende hudobnej scény, skupine The Beatles.

V nedeľu sa patrónom MČ poďakuje na hodovej svätej omši v kostole sv. Petra a Pavla. Nedeľa pokračuje popoludňajším programom na Námestí Rodiny v duchu ľudoviek. Najskôr sa môžeme tešiť na ľudové tance v podaní folklórneho súboru Čečinka, potom nás zabaví Cimbálová kapela Salón Orchestra a večer nás dostanú do varu najväčšie hity skupiny QUEEN v podaní Freddyho Mercuryho. Bystrické malé hody ukončí domáca jazzová kapela Ragtime jazz band.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk