V Záhorskej Bystrici sa konalo slávnostné otvorenie multifunkčnej haly: Už v prvý deň sa tu tancovalo, spievalo a hrala sa aj vybíjaná

multifunkcna-hala-zahorska-bystrica-kolaz.jpg
Zdroj: zahorskabystrica.sk

Stará telocvičňa sa začala búrať v máji 2017 a vo štvrtok sa v úplne novej multifunkčnej hale tancovalo, spievalo, strieľali sa góly a hrala sa vybíjaná.

Slávnostného otvorenia novej multifunkčnej haly v Záhorskej Bystrici sa zúčastnili aj poslanci miestneho zastupiteľstva, členovia odborných komisií, starosta Jozef Krúpa, učitelia a žiaci základnej školy. Každý si užíval priestory novej haly po svojom. Najprv starosta odovzdal symbolický kľúč od haly a oficiálny protokol riaditeľke základnej školy Zuzane Kalarikovej, potom deviataci spolu so starostom slávnostne prestrihli pásku na futbalovej bránke a vzápätí do nej strelila prvý gól futbalistka Kristína Bartošová.

Multifunkčná hala začala svoju službu ako telocvičňa pre základnú školu, ale dostanú v nej priestor aj ostatní športovci a umelci. Práve preto na slávnostnom otvorení vystúpili aj tanečníčky, speváci a speváčky zo základnej školy. Umenie vystriedal opäť šport v podobe veľkého turnaja vo vybíjanej.

Multifunkcna hala zahorska bystrica.jpg
Zdroj: zahorskabystrica.sk
Multifunkcna hala zahorska bystrica.jpg
Zdroj: zahorskabystrica.sk
Multifunkcna hala zahorska bystrica.jpg
Zdroj: zahorskabystrica.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk