Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bratislavska cesta1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: Záhorská Bystrica
31. júla 2019 Správy Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

V Záhorskej Bystrici sa pracovalo na skrášľovaní školy, novej športovej haly aj detského ihriska

V mestskej časti sa aj počas leta pracuje na zveľaďovaní priestorov a to nie len pre deti, ale aj pre športovcov, či širokú verejnosť.

V uplynulých týždňoch sa v Záhorskej Bystrici nezaháľalo a vynovilo sa hneď niekoľko priestorov v mestskej časti. Revitalizáciou si prešiel hlavne areál školy, kde sa vybudovali nové chodníky, obnovili lavičky a dokončila sa výstavba oporného múru medzi športovou halou a ostatnými športovými plochami. Cena rekonštrukčných prác v priestoroch školy bola takmer 46-tisíc eur.

Tak isto aj nadstavba Materskej školy v Záhorskej Bystrici napreduje podľa stanoveného harmonogramu, takže sa zdá, že bude všetko hotové v stanovených termínoch. Futbalové ihrisko tak isto prešlo veľkou údržbou, ktorá zahŕňala pieskovanie spolu s aerifikáciou a hnojenie. V športovej hale zas pribudli florbalové mantinely a vo výrobe je už aj očakávaná tribúna pre fanúšikov.

Ako informuje mestská časť, tak okrem toho aj pracovníci z ekočaty upravovali zeleň, orezávali konáre tak, aby nezasahovali do elektrického vedenia a aby na Donskej bol lepší prejazd motorových vozidiel. Pozornosť venovala mestská časť aj detskému ihrisku na Strmých vŕškoch, kde bol pokosený celý areál aj okolie. K zveľadeniu Záhorskej Bystrice prispelo aj mesto, keď dokončilo rekonštrukciu poslednej časti Bratislavskej ulice od Slovnaftu až po výjazd na D4.

Bratislavska cesta1.jpg
Zdroj: Záhorská Bystrica
Mur pri hale.jpg
Zdroj: Záhorská Bystrica
Orez stromov.jpg
Zdroj: Záhorská Bystrica
Pokosene detske ihrisko.jpg
Zdroj: Záhorská Bystrica

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X