V Záhorskej Bystrici úradujú zlodeji: Spoznáte ich?

Zlodeji Záhorská Bystrica

V mestskej štvrti Záhorská Bystrica úradovala dvojica neznámych páchateľov. Obyvatelia žiadajú o pomoc s odhalením ich totožnosti.

O skutočnosti informovala pred niekoľkými dňami obyvateľka Záhorskej Bystrice z Lančárskej ulice. Zlodejov si všimla vďaka kamerovému záznamu. „Zlodeji zachytení bezpečnostnou kamerou, ako preliezajú plot za plotom a vykrádajú záhradné domčeky. Prosím o ostražitosť a nenechávajte si rebríky vonku, po ktorých sa vedia dostať na vyššie podlažie. Vybrať cenné veci a dať si ich radšej na čas do garáže,“  upozorňuje.

Diskutujúci na Facebookovej skupine Záhorská Bystrica – oficiálna stránka sa pod varovným príspevkom vyjadrili, že vyčíňanie neznámych páchateľov zďaleka nie je jediné a podobné prípady sa údajne stali i v okolitých uliciach a v ďalšej obci Zálesie. V obciach je podľa slov diskutujúcich málo policajných hliadok.

Obyvateľka, ktorá upozornila na dvojicu neznámych páchateľov, zverejnila kamerový záznam. Spoznáte na fotografiách a videu zlodejov alebo niečo, čo by mohlo pomôcť pri odhalení ich totožnosti?

Zlodeji Záhorská Bystrica
Zlodeji v Záhorskej Bystrici. Foto:
Zlodeji Záhorská Bystrica
Zlodeji v Záhorskej Bystrici. Foto: www.zahorskabystrica.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk