V zimnej sezóne je možné letieť z Bratislavy na dvadsiatke pravidelných liniek aj do exotiky

Letisko bratislava
Foto: ilustračné, www.google.com

Zimný letový poriadok na najbližších päť mesiacov platí od nedele 30. októbra 2022 do 25. marca 2023, mení sa dvakrát ročne spolu so zmenou času.

Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave bude možné v zimnej letovej sezóne 2022/23 letieť na takmer dvadsiatich pravidelných linkách najmä v Európe. Cestujúci budú mať k dispozícii aj charterové lety do viacerých exotických destinácií. Zimný letový poriadok na najbližších päť mesiacov platí od nedele 30. októbra 2022 do 25. marca 2023, mení sa dvakrát ročne spolu so zmenou času.

Dopravca Ryanair, ktorý zabezpečuje najviac pravidelných letov z bratislavského letiska, bude v tomto období lietať z Bratislavy do tureckého Dalamanu, na jeden z Kanárskych ostrovov Lanzarote, na Maltu, do Ríma na letisko Ciampino, na letisko Miláno – Bergamo, ako aj do Sofie a Solúna.

Prevádzkuje aj linky na letisko Londýn – Stansted, do Dublinu, Edinburghu, Manchestru, na letiská Leeds Bradford a Brusel – Charleroi, do Kodane a Eindhovenu.

Počas zimnej sezóny spoločnosť Smartwings lieta zo slovenskej metropoly na pravidelnej linke do Dubaja v Spojených arabských emirátoch. Popri tom zabezpečí aj charterové lety do exotických destinácii – do Ománu, Senegalu, na Kapverdské ostrovy a ostrov Zanzibar. Do egyptského letoviska Hurghada bude lietať Air Cairo. Aerolinky Wizz Air tradične lietajú na londýnske letisko Luton a do Skopje.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk