V zóne Centrum - Panenská zaparkujete od augusta už len s parkovacou kartou PAAS

Panenska centrum parkovanie paas parkovaci system.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Zóna bude spoplatnená cez pracovné dni sadzbou dve eurá na hodinu a cez víkendy a sviatky sadzbou jedno euro na hodinu.

Regulovanú parkovaciu zónu PAAS Centrum – Panenská (SM0) v Bratislave spustia 31. júla. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, po tomto dátume bude možné v zóne parkovať už len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade hodinového parkovného.

Zóna bude spoplatnená v čase 8.00 až 24.00 hod. cez pracovné dni sadzbou dve eurá na hodinu a cez víkendy a sviatky sadzbou jedno euro na hodinu. Obyvatelia zóny SM0 sa môžu do systému registrovať už od začiatku júla.

Mesto zároveň pripomína, že ak majú obyvatelia tejto zóny v súčasnosti vyhradené parkovacie miesto na základe zmluvy s BPS PARK, je potrebné nahlásiť ho, inak bude k 31. júlu zrušené.

Zóna SM0 je tiež prvou zónou, kde už v praxi uplatníme viaceré zmeny Všeobecne záväzného nariadenia, ktoré prinášajú vylepšenia PAAS od 1. júla – napríklad zrušenie obmedzenia jednej rezidentskej karty na jednu osobu, navýšenie počtu návštevníckych hodín pre ľudí, ktorí nevlastnia auto, zmena limitu dĺžky vozidla pre kúpu rezidentskej karty a ďalšie,“ dodáva mesto.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk