Varovanie pre všetkých: V čakárni u lekárov niekto okráda pacientov

Kradez cakaren.jpg
Foto: Canva - koláž BratislavaDen.sk

Zlodeji číhajú v čakárňach bratislavských nemocníc, zvýšte opatrnosť aj na týchto miestach.

Podivné zločiny zasahujú čakárne lekárov v Bratislave. V uplynulých dňoch došlo k niekoľkým prípadom krádeží v čakárňach nemocníc v niekoľkých bratislavských okresoch, kde neznámi páchatelia využili nepozornosť pacientov.

Prvý incident sa odohral v prvom bratislavskom okrese, kde neznámy muž po konverzácii s pacientom odcudzil mobilný telefón a peňaženku. Starší pán si krádež všimol  a začal na zlodeja kričať. Žiadal od neho vrátenie peňaženky, páchateľ mu ju vrátil, no bez mobilu. Rovnako v prvom bratislavskom okrese, bol okradnutý pacient o peňaženku. Tú si nechal v kabáte v čakárni.

V ďalšom prípade bola seniorka okradnutá o peňaženku z tašky v čakárni nemocnice na Limbovej ulici. Zlodej v tomto prípade využil chvíľku a vytiahol peňaženku z nestráženej kabelky.

Nemocnica na Antolskej ulici bola dejiskom ďalšieho prípadu krádeže v čakárni. Neznámy páchateľ tu odcudzil peňaženku žene z kabelky, ktorú mala položenú vedľa seba na stoličke.

Policajti z Bratislavy varujú všetkých pacientov, aby boli v čakárňach u lekárov rovnako opatrní a dávali si pozor na svoje veci počas čakania pred ambulanciami lekárov. Prípadmi sa zaoberajú policajti príslušných okresných riaditeľstiev PZ.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk