Večerná nehoda v centre Bratislavy si vyžiadala 4 zranené osoby, úradoval alkohol za volantom

Nehoda bratislava zamocka.jpg

Na Zámockej došlo vo štvrtok večer k vážnej nehode viacerých vozidiel.

K dopravnej nehode došlo krátko pred 19.30 vo štvrtok 13. januára na Zámockej ulici v smere na Staromestskú ulicu. Ako informovala polícia na svojej fanúšikovskej stránke na sociálnej sieti, pri prechádzaní auta BMW nadjazdom neprispôsobil vodič svoju jazdu stavu a povahe vozovky ako ani svojim schopnostiam a vozidlo dostalo šmyk.

Auto značky BMW v šmyku narazilo do auta Škoda City Go. Následný náraz odrazil auto do vozidla Toyota CHR, ktoré v tom čase išlo v protismernej časti vozovky. Vodič idúci za Toyotou nestihol zareagovať a jeho auto značky Volkswagen Golf do nej zozadu narazilo.

Počas nehody sa zranili 4 osoby. Vodič BMW bol ihneď po nehode podrobený vykonaniu dychovej skúšky. Tá, ako informuje polícia, skončila s pozitívnym výsledkom. „Nameraná mu bola hodnota 0,77 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 1,6 promile,“ informovala polícia na svojej stránke.

Vodič bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný za účelom vykonania ďalších úkonov na policajné oddelenie. Predbežne vyčíslené škody boli na mieste vyčíslené na približne 30-tisíc eur. Presné príčiny ako aj okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk