Veľmi obľúbené ateliéry drôtu pokračujú aj v marci a to s veľkonočnou tematikou

Kraslica3.jpg

Medzi seniormi sú ateliéry v Karlovej Vsi veľmi obľúbeným spestrením ich voľného času, tentokrát si opäť pripravili niečo špeciálne.

Denné centrum na Tilgnerovej sa zaplní šikovnými rukami karloveských seniorov. Marcový ateliér bude zameraný na tému veľkej noci a seniori sa tak môžu tešiť na vlastnoručné opletanie vajíčok drôtom a na tvorbu rôznych ďalších zaujímavých dekorácií. V ateliéri tvorby z drôtu si návštevníci môžu spoločne zaspomínať na tradície a zvyky a popritom vytvoriť originálne výrobky.

Denné centrum sa pre tvorivé dielne otvorí v pondelok 11. marca v čase od 15.30 do 18.00 hod. Vstup do tvorivého ateliéru je 5 eur pre všetkých nepracujúcich seniorov s trvalým pobytom v Karlovej Vsi, pre seniorov pracujúcich a pochádzajúcich z iných mestských častí je poplatok 7 eur. Materiál aj drobné občerstvenie budú k dispozícii. Tvorivej dielne sa môže zúčastniť maximálne 10 ľudí a záujemcovia sa môžu prihlásiť na telefónnom čísle 0940 634 198 (v pondelok a v stredu od 9.00 do 16.00 hod. a v piatok od 9.00 do 12.00 hod.) alebo prostredníctvom e-mailu dennecentra@karlovaves.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk