Veľtrh kozmetiky spolu so svadobnými trendmi prichádzajú do Bratislavy už tento víkend

Interbeauty svadobny veltrh bratislava incheba.jpg
Zdroj foto: incheba.sk

Jarná edícia veľtrhu kozmetiky Interbeauty sa aj tento raz bude niesť v znamení kozmetických noviniek a aktuálnych trendov v líčení, vo vlasovom stylingu či v nechtovom dizajne. Interbeauty sa koná spoločne s najväčším Svadobným veľtrhom, kde sa prípravou svojho „veľkého“ dňa budú môcť inšpirovať všetky budúce novomanželia.

Na veľtrhu sa počas dvoch dní (8. až 9. februára) budú môcť dámy nechať skrášliť úplne zadarmo a popritom si domov odniesť produktové novinky za zvýhodnené ceny. Na svoje si tentokrát prídu aj muži, pre ktorých je určená úprava ich vlasov a brady, rovnako ako historicky prvá Fashion Show.

Veľtrh kozmetiky Interbeauty ponúka už dlhé roky priestor známym i menej známym značkám na prezentáciu svojich nových produktov. Je tiež vhodným miestom pre všetky dámy, ktoré túžia po zmene svojej vizáže. Ak neviete, aký typ líčenia alebo účesu sa vám hodí najlepšie, nechajte sa inšpirovať odporúčaniami profesionálnych vizážistov.

Obr. 2.jpg
incheba.sk

Na Interbeauty sa bude zadarmo líčiť, strihať a diskutovať o tom, čo je dnes naozaj trendy. Stretnúť tu bude možné viaceré známe osobnosti, medzi inými napríklad vizážistky a influencerky Luciu LUCID Sládečkovú a Zuzanu Šutjakovú. Obe dámy budú na pódiu naživo líčiť svoje modelky a popritom odovzdajú svoje cenné skúsenosti získané dlhoročnou praxou. Dojem z celkovej vizáže doplnia aj rady o správnu starostlivosť o pleť a pokožku. Viaceré z kozmetických prípravkov si tu budú môcť návštevníčky otestovať priamo na sebe.

Interbeauty nielen pre dámy, ale aj pánov

Hoci dlhé roky platilo, že veľtrh kozmetiky patril výlučne dámskemu publiku, dnes to tak už skutočne nie je. Na Interbeauty budú mať svoju expozíciu aj známi barberi Maroš Ihnát a Martin Sabo. Obaja páni sa tu postarajú o svojich zákazníkov, ktorí si v ich „barbershope“ budú môcť nechať upraviť svoje vlasy, bradu a súčasne vyskúšať kozmetické produkty. Barberi svoje služby poskytnú za dobrovoľné symbolické sumy a výťažok z nich potom darujú na dobročinné účely.

Obr. 5.jpg
incheba.sk

Zaujímavosťou je však aj prvá MMG Fashion Show. Tá bude ukážkou módnych značiek a vlasových strihov, ktoré budú prezentované v troch hlavných témach: Street Style, Sport Style a Classy.

Inšpirácie pre budúce nevesty a ich ženíchov

Spoločne s Interbeauty sa v Inchebe koná aj najväčší Svadobný veľtrh, na ktorom sa predstavia firmy podnikajúce v oblasti svadobného priemyslu: svadobné agentúry, požičovne svadobných a spoločenských šiat, prevádzkovatelia svadobných priestorov, ale aj skúsené aranžérky či dekoratérky.

Prezentovať sa tu budú nové trendy svadobnej módy, obrúčok a ostatných doplnkov, svadobnej výzdoby či svadobných pozvánok. Súčasťou veľtrhu bude aj zaujímavý sprievodný program. Predstaví sa tu svadobný pianista Peter Zbranek, saxofonistka Saxana Sapietová či hudobné kapely MUSe trio a The Chamber Choir.

Návštevníkov čaká aj zábavná svadobná aukcia s Rišom Vrablecom, módne prehliadky viacerých svadobných salónov a finále súťaže Nevesta roka 2018.

Obr. 6.jpg
incheba.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk