Verejné obstarávanie na rekonštrukciu Domu kultúry v Dúbravke zatiaľ neukončili

Dom kultury dubravka maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.gooogle.sk

Verejné obstarávanie na spracovateľa projektovej dokumentácie rekonštrukcie domu kultúry v Dúbravke zatiaľ neukončili. Uviedla to hovorkyňa Dúbravky Lucia Marcinatová s tým, že stále prebieha kontrola z Úradu pre verejné obstarávanie. „Mestskú časť požiadali o doplnenie dokladov, následné úrad vydá stanovisko k záverom kontroly,“ uviedla ďalej Marcinatová.

Ponuky uchádzačov verejného obstarávania na rekonštrukciu a dostavbu objektu Domu kultúry Dúbravka začala mestská časť vyhodnocovať ešte vlani v novembri. Ako dodala Zuzana Morávková z tlačového oddelenia miestneho úradu mestskej časti Dúbravka, po ich vyhodnotení oznámi uchádzačom výsledok verejného obstarávania a vyzve víťazného uchádzača na podpis zmluvy.

Samospráva tiež vlani v júli navýšila sumu na vypracovanie projektovej dokumentácie na prestavbu a rekonštrukciu Domu kultúry Dúbravka. Pôvodnú sumu 50-tisíc eur navýšila na 195-tisíc eur s tým, že 100-tisíc eur presunie z plánovanej rekonštrukcie strechy na miestnom úrade na Žatevnej ulici a ostatné peniaze sa presunú z balíka financií určených na drobné opravy v kultúrnom dome.

Vlani v marci vypísala mestská časť aj verejnú anonymnú jednokolovú architektonickú súťaž na riešenie Rekonštrukcie a dostavby objektu Domu kultúry Dúbravka. Na základe hodnotenia odbornej poroty sa víťazom súťaže stal návrh architekta Miroslava Vrábela.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk