Vianoce sú vám v pätách. Nechajte sa nimi dobehnúť aj cez víkend

Vianočné trhy
ilustračné: Bratislava Region Tourism

Vianočné trhy definitívne zaplnili všetky námestia bratislavského regiónu. A nie sú to len horúce dobroty, ktorými lákajú. Sprievodné akcie od výmyslu sveta ponúkajú súťaže v pečení vianočného pečiva, živý orloj, dokonca i pokus o rekord.

K reťazi vianočných trhov v Bratislavskom kraji sa tento víkend pridajú Vianočné trhy Dúbravka s vystúpeniami finalistov súťaže Superstar, Levársky advent sprevádzaný súťažou v pečení vianočných koláčov, Vianočné trhy Pezinok, ponúkajúce prehliadku živého orloja či ružinovské Važecké Vianoce s ukážkou umenia folklórneho súboru Karpaty a poctu Frankovi Sinatrovi vzdajú návštevníci Ružinovskej zimy.

Dobročinnosť bude vítaná na Vianočných trhoch Veľký Biel, ktoré ponúknu darčeky od škôlkarov a miestnych remeselníkov, Prievozských vianočných trhoch s ručnými výrobkami členiek klubu dôchodcov a chránených dielní, ale aj na Malom vianočnom trhu pri Horárni, ktorý bude najmä o podpore komunitného ducha v Horskom parku.

„Viete si predstaviť sviatky bez betlehemského koncertu, remeselného trhu a kolied? Ani ja nie. Či už si vyberiete Župné Vianoce v Stupave, ktoré ponúkajú toto všetko na jednom mieste, alebo iné podujatia, ktorých je región plný, vianočnú náladu pochytíte všade,“ ubezpečuje výkonný riaditeľ KOCR Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.

plagát, vianoce, víkend

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk