Vianočné trhy v Dúbravke sa budú konať počas tohto víkendu

Dubravka kulturny dom vianocne trhy.jpg

Vianočné trhy v Dúbravke sa začnú v piatok 14. decembra. Mestská časť o tom informuje na svojej oficiálnej internetovej stránke s tým, že trhy budú pred Domom kultúry Dúbravka a potrvajú do 16. decembra.

Približne dvadsať stánkov bude ponúkať tradičné remeselné výrobky, darčeky, ozdoby aj jedlo. Kúpiť sa budú dať tiež párance, medovníky, zemiakové placky, trdelník, štrúdľa, varené víno či ríbezlák.

Okrem stánkov čaká Dúbravčanov aj program, ktorý bude najmä hudobný. V piatok 14. decembra vystúpi Základná umelecká škola Eugena Suchoňa, skupina Tribute band to Frank Sinatra či orchester jedenástich hudobníkov s názvom Taste of Brass. Sobotu 15. decembra otvorí detské predstavenie Crazzy Chichi, po nich vystúpi spevokol miestnej Matice slovenskej. Podvečer bude patriť spevákom zo Superstar, Matejovi Bartkovi a Robovi Šimkovi a rockovej skupine Massriot. Hudobným vrcholom bude koncert speváka Richarda Müllera, ktorý bude v nedeľu 16. decembra.

Trhy dotvoria sprievodné podujatia Mini ZOO a sokoliareň Devín či výstava Petra Polášeka Prvá cesta s anjelmi v galérii v Dome kultúry.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk