VIDEO: Bratislavská reportérka Kristína Kővešová na stope ďalšiemu pedofilovi z Petržalky

Kristína Kővešová pedofil z Petržalky

Reportérka Markízy Kristína Kővešová bola opäť na stope pedofilovi. Tentokrát odhalila muža, ktorý chcel ísť von s 12-ročným dievčatkom v Petržalke.

Bratislavská reportérka Kristína Kővešová je známa tým, že sa púšťa do nebezpečných reportáží, do ktorých by nešiel len tak hocijaký reportér. Preslávila sa napríklad „naháňačkami“ za zlodejmi po hlavnom meste či odhaľovaním pedofilov na sociálnych sieťach. Vo svojej najnovšej reportáži opäť nastražila pascu. Poľovala totiž na pedofila, ktorý bol z Petržalky.

Snažil sa vytiahnuť von 12-ročnú za 50 eur

V približne dvojminútovej reportáži sa Kristína Kővešová zahrala opäť na imaginárne dievča, tentokrát na 12-ročnú. Písala si s mužom, ktorý žiadal od maloletej sexuálne služby, za ktoré jej chcel poskytnúť finančnú hotovosť v sume 50 eur. Neodradil ho ani vek maloletej a nulové predošlé skúsenosti s chlapcami. Chcel sa s ňou zoznámiť. Stretnutie bolo dohodnuté na ihrisku v Petržalke v blízkosti jazera Draždiak. Muž mal údajne 21 rokov a volal sa Zolo.

Kristína Kővešová pedofil z Petržalky
Kristíne Kővešovej sa podarilo nastražiť pascu na muža, ktorý požadoval sexuálne služby od maloletej. Foto: www.facebook.com

Vraj nevedel, do čoho ide

„Zoli, dobrý deň. S 12-ročným dievčaťom sa tu máte stretnúť,“  privítala prekvapeného muža reportérka. Akonáhle zbadal muž kamery, dal si na hlavu kapucňu a začal utekať. Reportérka sa ho pýtala, či mu príde normálne stretnúť sa s tak mladým dievčaťom. Muž bol v rozpakoch a pokúšal sa situáciu objasniť: „Nevybavoval som to ja, vybavoval to jeden známy, ktorému som ja dal za toto 30 eur, a povedal mi, že jej mám dať 50 eur. Lenže ja som nevedel, o čo sa jedná a koľko mal mať niekto rokov.“

Kristína Kővešová pedofil z Petržalky
Akonáhle muž zistil, že ho sníma kamera, nasadil si kapucňu a začal utekať. Foto: www.facebook.com

Kővešová však mala pripravené argumenty. Tvrdila, že ho videla, ako jej písal počas čakania na dievča a má správy v telefóne ako dôkaz. Muž sa len bezradne pýtal, aké správy a následne na to odišiel. Prípad posunula televízia na políciu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk