Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Oddelenie cudzineckej policie fb.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
23. februára 2018 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

VIDEO: Cudzinecká polícia bude od 19. marca sídliť v nových priestoroch

Od 19. marca bude bratislavské oddelenie cudzineckej polície fungovať v nových priestoroch na Regrútskej ulici 4 v mestskej časti Vajnory.

„Nové priestory prešli rozsiahlou rekonštrukciou, aby spĺňali všetky štandardné normy modernej budovy. Z doterajších 15 vybavovacích miest bude 23 a časom sa tento počet zvýši. Komfort pre klientov je znásobený detským kútikom a bezbariérovými úpravami,“ informuje rezort vnútra. Podľa ministerstva sa tiež podstatne zlepšia pracovné podmienky pre policajtov, čo bude mať pozitívny vplyv na kontakt s klientmi.

„Pracovný priestor bude oproti súčasnému stavu väčší a bude zariadený novým interiérovým vybavením. Pred budovou je 27 parkovacích miest, pracujeme na tom, aby bola možnosť parkovať na chodníku na príjazdovej ceste pred budovou. Komunikujeme aj s Dopravným podnikom o výhodnejších možnostiach mestskej hromadnej dopravy,“ uvádza ministerstvo. Ďalšou novinkou sú podľa rezortu vnútra poradenské dni International Organization for Migration (Medzinárodná organizácia pre migráciu). „Klienti môžu získať dôležité informácie týkajúce sa pobytu, práce, podnikania, poistenia na jednom mieste vychádzajúc z európskeho príkladu dobrej praxe takzvaných ‚One Stop Shop‘ centier,“ informuje ministerstvo.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Stránkové dni a otváracie hodiny

Úradné hodiny cudzineckej polície budú podľa ministerstva prispôsobené pracovnému času v klientskych centrách, teda v pondelok 8.00 – 15.00, v utorok 8.00 – 15.00, v stredu 8.00 – 17.00, vo štvrtok 8.00 – 15.00 a v piatok .8.00 – 14.00.

Ministerstvo vnútra upozorňuje, že z dôvodu sťahovania do nových priestorov budú upravené stránkové dni na starej adrese cudzineckej polície na Hrobákovej ulici. Konkrétne 14. marca bude fungovať od 7.30 do 12.00 hod. a 15. a 16. marca budú nestránkové dni. „Telefonické informácie sa na čísle +421-9610-36855 od 14. marca od 12:00 nebudú poskytovať. Hneď ako bude spustené nové telefónne číslo, zverejníme ho na webovej stránke Ministerstva vnútra SR www.minv.sk,“ dodal rezort.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X