VIDEO: Mladík napadol muža priamo pod kamerami v blízkosti novootvorenej stanice Mestskej polície Bratislavy

Policia video napadnutie muza obchodna ulica.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Mladík napadol muža priamo pod kamerami na Obchodnej ulici a to v blízkosti novootvorenej stanice mestskej polície.

V pondelok došlo krátko po 22.00 hod. k napadnutiu muža na Obchodnej ulici. Prípad riešila bratislavská polícia Obvodného oddelenia Staré mesto – stred, tí sa na miesto incidentu dostavili ako prví a hodnovernosť oznámenia na operačnej linke preverili a potvrdili.

Polícia informovala, že poškodený muž pred jednou z prevádzok s občerstvením fyzický napadnutý iným mužom. Neznámy muž mal poškodeného fyzicky napadnúť a to údermi päsťou a kopmi nohou do oblasti hlavy. Útočník z miesta následne utiekol v smere na Poštovú ulicu.

Policajná hliadka počas následného pátrania v okolí spozorovala muža zodpovedajúceho popisu útočníka. Muž bol podľa slov policajného hovorcu Michala Szeiffa zjavne pod vplyvom alkoholu so zasahujúcimi policajtmi nespolupracoval a z miesta chcel odísť. Policajná hliadka 17-ročného muža preto na mieste zatkla a previezla na príslušné oddelenie Policajného zboru.

Poškodený 29-ročný muž bol na mieste ošetrený privolanou RZP a prevezený k ďalšiemu ošetreniu do jednej z nemocníc. Útočníkovi nezabránilo v tomto konaní ani to, že incident sa odohral priamo pod jednou z nainštalovaných kamier a navyše v blízkosti novootvorenej stanice Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy,“ dodal policajný hovorca.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk