Video o Vallovi, bratislavských cyklistoch a pešej zóne je hitom internetu: Známy Youtuber natočil paródiu

Paródia Youtuber
Foto: Facebook/Cyklokoalícia, Instagram/jovinecko - koláž BratislavaDen.sk

Natáčalo sa v centre mesta, kde sú vyznačené cyklopruhy či parkovacie miesta, mimo ktorých sa nemôže stáť. 

Youtubera Filipa Jovanoviča alias jovinecka pozná hlavne mladšia generácia, ale po jeho najnovšom výtvore sa dostal do širšieho povedomia obyvateľov Bratislavy. Známy Youtuber má viac ako 260-tisíc sledovateľov na Instagrame.

V najnovšom videu reaguje na niekoľko zmien, ktoré zažívajú Bratislavčania v uliciach mesta. Týkajú sa chodcov, vodičov i cyklistov. Video má už viac ako 13-tisíc pozretí.

Youtuber vtipkuje na účet primátora Matúša Valla, a to napríklad v scénke, kde spadne dieťa na cyklistickom chodníku a plače, že mu prešlo po nohe auto.

Paródia si posvietila aj na bratislavských vodičov a ich problémy. Jedným z problémov sú cyklistické obrubníky.

Od 1. októbra platí novela zákona o cestnej premávke, ktorá zakazuje parkovanie na chodníku. V jednej scénke policajt zatkol vodiča, ktorý parkoval na chodníku. Potom sa vodič rozhodol, že predá svoje BMW a kúpi bicykle pre celú rodinu.

V poslednej scénke je Vallo, ku ktorému sa dostali prieskumy verejej mienky a ľudia podľa nich nepochopili, aký je primátor nadčasový. Vallo však namiesto reakcie navrhne usporiadanie koncertu zadarmo, kde bude spievať a hrať na gitare.

Celé video nájdete nižšie:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk