Video: Pochod Saratov v Dúbravke prejde rekonštrukciou, cena by mala dosiahnuť 330-tisíc eur

Centrum saratov dubravka obchodny dom.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com

V podchode pribudnú štyri nové výťahy, osvetlenie aj kamerový systém.

Generálny investor Bratislavy (GIB) zrekonštruuje podchod Saratov v Dúbravke za viac ako 330-tisíc eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných a montážnych prác na stavbe Rekonštrukcia podchodu Saratov a bezbariérový vstup, dodávka a montáž štyroch kusov výťahov, vybudovanie prístupových lávok, stavebné úpravy podchodu, osvetlenie a kamerový systém,“ uvádza sa v oznámení ÚVO.

Predpokladaná hodnota zákazky je 330 475 eur bez DPH a záujemcovia o realizáciu môžu svoje ponuky podávať do 23. júna.

Rekonštrukcia podchodu

Samotná rekonštrukcia podchodu pozostáva z dodávky a montáže štyroch výťahov s trakčným pohonom na prepravu osôb k zastávkam mestskej hromadnej dopravy, vybudovania prístupových lávok k výťahom, ako aj dokončenia úpravy povrchov stien antigrafitovými nátermi či výmeny zábradlia a zastrešenia hlavného portálu od Obchodného domu (OD) Saratov.

Ďalšími úpravami bude vybudovanie a rekonštrukcie odvodňovacích žľabov, úprava schodísk, dobudovanie osvetlenia a nový kamerový systém. Na jeseň by mala byť dokončená aj rekonštrukcia OD Saratov, ktorá prebieha od apríla.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk