Bratislavskí policajti vyšetrujú krádež drahej elektroniky, ku ktorej došlo priamo v nákupnom centre. Páchatelia mali konať rýchlo a cielene, pričom spôsobili značnú škodu.
Policajti z druhého bratislavského okresu sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri objasňovaní prečinu krádeže, ku ktorému došlo začiatkom januára v Bratislave. Podľa informácií, ktoré zverejnila Polícia SR – Bratislavský kraj, mali doposiaľ neznámi páchatelia konať spoločne a cielene, pričom ich konanie spôsobilo výraznú finančnú škodu.
Incident sa odohral 6. januára 2026 v krátkom časovom úseku medzi 16.15 a 16.20 hod. v predajni s elektronikou, ktorá sa nachádza na prízemí nákupného centra na Metodovej ulici.

Policajti zastavili 20-ročnú vodičku a uložili jej pokutu 800 eur, na D1 šla na svojom BMW 181 km/h na povolenej 80
Páchatelia podľa polície vytrhli z predajnej plochy niekoľko mobilných telefónov a jeden tablet, následne z miesta okamžite ušli. Celková hodnota odcudzeného tovaru bola vyčíslená na 8 677,11 eura.
Občania, ktorí by mohli pomôcť s identifikáciou mužov zverejnených na videu, prípadne disponujú informáciami o ich pohybe alebo pobyte, môžu svoje poznatky oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnom profile polície na sociálnej sieti. Polícia ubezpečuje verejnosť, že každá informácia môže byť kľúčová a prispieť k objasneniu prípadu.

