Video: Poriadne opitý Talian upútal pozornosť policajtov svojou nebezpečnou jazdou po diaľnici

Policia opity vodic talian dialnica.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Talian si svojou nezodpovednou jazdou poriadne zavaril, v dychu mu namerali rekordné množstvo alkoholu.

V závere uplynulého týždňa boli bratislavskí policajti svedkami neuveriteľne nezodpovednej jazdy Taliana. Toho si všimli pre jeho nevšedný spôsob jazdy, jeho auto prechádzalo z jedného jazdného pruhu do druhého bez použitia svetelného znamenia o zmene smeru jazdy.

Policajti oddelenia mýtnej polície auto okamžite zastavili a vodiča podrobili dychovej skúške, nakoľko bol zjavne pod vplyvom alkoholu. Dychová skúška skončila s výsledkom 1,78 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 3,71 promile – stav vážnej otravy alkoholom.

Vodičom bol občan Talianska vo veku 45 rokov, policajti ho ihneď obmedzili na slobode a predviedli na policajné oddelenie. Ako informovala polícia prostredníctvom svojej stránky na sociálnej sieti, ďalšia jazda mu bola zakázaná, bol mu zadržaný vodičský preukaz a po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia.

Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave sa týmto prípadom zaoberá, poverený policajt začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V tejto súvislosti bol zároveň podaný návrh na prepadnutie veci – osobného motorového vozidla zn. Citroen.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk