Video: Práce na rekonštrukcií OD Saratov pokračujú počas prevádzky, návštevníci by mali byť opatrní

Od saratov dubravka rekonstrukcia.jpg
Reprofoto: www.facebook.com

OD Saratov má dvoch vlastníkov, rekonštruujú časť, v ktorej sú potraviny a reštaurácia.

Rekonštrukcia Obchodného domu (OD) Saratov v bratislavskej Dúbravke by mala byť dokončená v septembri. Mestská časť informuje o aktuálnom stave prác na sociálnej sieti.

Rekonštrukcia OD Saratov postupuje, obchodné prevádzky fungujú. Sťažený je prechod návštevníkov, treba byť preto opatrní,“ upozorňuje mestská časť a dodáva, že v polovici augusta sa plánuje kolaudácia horného podlažia s reštauráciou, prízemie chcú dokončiť v septembri. Obchodné centrum Saratov má dvoch vlastníkov, rekonštruujú časť, v ktorej sú dnes potraviny a reštaurácia.

Rekonštrukcia by mala zabrániť aj hniezdeniu vtákov v časti obchodného domu. „Spojovacia chodba podchodu a terasy bude mať nový strop bez možnosti vtáčieho hniezdenia a pohybu,“ vysvetlila mestská časť. K plánom na najbližšie mesiace patrí premena dolnej kaviarne, pričom rekonštrukcia sa má dotknúť aj jej terasy. V budúcom roku plánujú aj opravu zadného schodiska.

OD Saratov patrí k najstarším obchodným centrám v Bratislave, stojí pri hlavnej komunikácii na Saratovskej ulici v Dúbravke. Má dve poschodia, 19 obchodných prevádzok, dve kaviarne a reštaurácie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk