VIDEO: V Ružinove bola naháňačka ako z akčného filmu, pozrite sa, ako vodič unikal pred políciou

Bezohľadná jazda vodiča v Ružinove

V piatok 25. januára polícia naháňala vodiča po Ružinove, ktorý jazdil v protismere, takmer narazil do policajtov či narazil do vedľajšieho auta.

O akčnú naháňačku s políciou sa postaral v piatok 25. januára okolo 16.30 hod. bratislavský vodič s autom značky Fiat Marea. Všetko začalo tým, že nezastavil na Kohútovej ulici po tom, čo ho policajná hliadka Obvodného oddelenia PZ Ružinov západ vyzvala k odstaveniu auta. Vodič namiesto počúvnutia príkazu začal unikať.

Vodič bezohľadnou jazdou ohrozoval ďalšie autá a chodcov naokolo. Na Trenčianskej ulici vodič narazil do stojaceho auta, jazdil v protismere a takmer narazil i do policajného auta. Policajti mali počas celého prenasledovania zapnuté výstražné zvukové a svetelné znamenie, ktoré vodiča nonstop vyzývalo k zastaveniu auta. Vodiča dolapili až na Ivanskej ceste v blízkosti železničného priecestia. Čerešničkou na torte bolo, že pri overovaní vodičského oprávnenia bolo zistené, že vodič nie je držiteľom tohto dokumentu a že má zákaz jazdiť s autom. Vykonaná dychová skúška bola negatívna.

Pozrite sa na krátke video, ktoré mapuje bezohľadnú jazdu vodiča:

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk