VIDEO: V Ružinove úradujú dvaja neznámi muži, ktorí pľujú na okoloidúce autá

Dvaja muži pľujúci na autá v Ružinove

V Ružinove na Olbrachtovej – Mierovej kolónii a Ružinovskej ulici úradujú dvaja neznámi muži. Pľujú na okoloidúce autá.

Pred niekoľkými dňami obyvateľka Ružinova na sociálnej sieti Facebook upozornila na situáciu prostredníctvom videa. „Ďakujem tomuto pánovi za opľutie auta, pozdravujem ho! Nestalo sa to len raz,“  znel odkaz. Incident sa odohral v nedeľu 16. decembra v ranných hodinách na Olbrachtovej – Mierovej kolónii.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Nikto ich nepozná

Dotyčný údajne pľuje aj na iné autá. „Dozvedeli sme sa od susedov, že ten pán chodí po sídlisku a pľuje na autá a škrká ich,“  uviedla na sociálnej sieti Ružinovčanka. Pod príspevkom sa strhla diskusia, no nikto dotyčného na videu nespoznal. Majiteľka auta by rada muža vypátrala a opýtala sa ho, aký dôvod má takto sa správať.

Podobný incident sa odohral aj na ďalšej ružinovskej ulici. V stredu 19. decembra zverejnil na rovnakej Facebookovej stránke video iný Ružinovčan, na ktorom opäť neznámy páchateľ opľul auto. Na základe video záznamu je možné konštatovať, že ide o dvoch rozdielnych mužov – na prvom video zázname môžeme vidieť podstatne staršieho muža.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Fantómovia Ružinova

O dvoch mužoch z Ružinova písali viaceré médiá a označili ich ako fantómov Ružinova. Obyvatelia mestskej časti však veria, že medializáciou sa podarí odhaliť identitu spomínaných mužov. Pokiaľ by ste ich na video záznamoch spoznali, kontaktujte Facebookovú stránku mestskej štvrte TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk