VIDEO: Zábava sa skončila nešťastím. Opití mladíci vyliezli na fontánu v centre mesta

Mladici fontana youtube.jpg

Človek pod vplyvom alkoholu zvyčajne nedokáže rozmýšľať triezvo. Potvrdilo sa to aj v prípade partie mladých ľudí, ktorí svoj žúr ukončili pri fontáne v centre mesta.

Najprv na fontánu vyliezol jeden mladík, potom sa k nemu pridal ďalší. Dopadlo to tak, ako by predpokladala väčšina, dvojica nakoniec z fontány spadla. Celé to zachytil a dal na Instagram a YouTube užívateľ Donato Moriconi.

Ako uviedol pod videom na YouTube, „Chalanom sme okamžite po páde volali sanitku, dali sme ho do stabilizovanej polohy, zastavili krvácanie svetrom a čakali na príchod pomoci. Mal tam svojich 10+ kamarátov, takže nebolo pre mňa vhodné ostávať v jeho blízkosti a snažiť sa niečo riešiť. Nechcel som to bližšie dokumentovať, pretože si myslím, že niektoré veci nie sú pre kameru vhodné. Vyjadrujem sa k tomu len výnimočne (vzhľadom na to, že sme tu jedna veľká rodina). Pevne verím, že toto video nebudete vnímať ako zábavu alebo content‘, ale ako výstrahu pred tým, ako veľmi hrozne môže dopadnúť zo sekundy na sekundu nevinné blbnutie. Buďte opatrní.“

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk