Viedenský opäť v Slovane Bratislava, v nasledujúcich dňoch by mal podpísať kontrakt

Slovan, hokej
Foto: archív, SITA

Rodák z Handlovej si obliekal dres „belasých“ v rokoch 2015-2018 v Kontinentálnej hokejovej lige.

Účastník slovenskej najvyššej hokejovej súťaže HC Slovan Bratislava má na dosah ďalšiu ofenzívnu posilu. Do kádra „belasých“ sa po pôsobení v českom Třinci a dlhodobých zdravotných problémoch vracia útočník Marek Viedenský. Čerstvo 29-ročný center sa zatiaľ zapojí iba do tréningového procesu, ale v najbližších dňoch by mal s klubom podpísať kontrakt do konca sezóny 2019/20. Informoval oficiálny web Slovana.

S Marekom sme sa minulý týždeň dohodli, že sa od pondelka zapojí do tréningového procesu s našim mužstvom. Zranenia, ktoré ho sprevádzali minulú sezónu sú podľa odborných lekárov v poriadku. Hráč sa pripravoval celé leto individuálne. Ak sa nič podstatné nestane, v najbližších dňoch sa dohodneme na kontrakte do konca sezóny,“ uviedol generálny manažér bratislavského klubu Juraj Bakoš.

Rodák z Handlovej pôsobil v Slovane Bratislava v rokoch 2015-2018 v Kontinentálnej hokejovej lige a v 122 zápasoch nazbieral 53 bodov (23+30). Pred začiatkom minulej sezóny zamieril do českého Třinca, ale po štyroch dueloch s tímom predčasne ukončil spoluprácu pre zdravotné ťažkosti. Viedenský má skúsenosti aj z fínskej Ligy alebo zámorskej AHL, v slovenskej najvyššej seniorskej súťaži ešte nepôsobil.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk