Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hudba, muzikoterapia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pexels.com
9. mája 2017 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skPetra Tomšíková, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Viete, ako môže hudba pomôcť vašej profesii? Dozviete sa na zážitkovom workshope už túto sobotu

Centrum rodiny na Bazovského ulici v Dúbravke ponúkne tentoraz svoje priestory zážitkovému workshopu Hry s hudbou, o možnostiach využitia hudby v pomáhajúcich profesiách. 

Hlavným cieľom workshopu je ukázať účastníkom viaceré možnosti aktívneho využitia hudby v pomáhajúcich profesiách. Dať im tak možnosť na vlastnej koži zažiť skupinovú dynamiku, prácu s hudbou v skupine a podnietiť tak ich záujem o expresívne prístupy. V rámci workshopu ďalej vytvoriť prostredie pre vlastný sebarozvoj a skúsenosť na sebe a zároveň poskytnúť priestor na diskusiu k danej problematike.

Workshop je určený študentom, absolventom a odborníkom z praxe z radov pomáhajúcich profesií. Vítaní sú taktiež všetci záujemcovia o možnosti využitia hudby v rámci ich profesií pri práci s deťmi, mládežou a dospelými. Skupinu pre workshop budú tvoriť minimálne 10 účastníci a vedúci skupiny, ktorý má za úlohu facilitovať a viesť priebeh, chod a fungovanie celého procesu.

Lektorom podujatia bude Mgr. Peter Kusý, PhD., odborný asistent na Katedre pedagogických štúdií Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity, kde vyučuje predmety ako Psychológia výchovy, Sociálno-psychologický výcvik a Pedagogická a psychologická diagnostika. Odborne sa venuje najmä témam z oblasti muzikoterapie, integrovanej psychoterapie a hudobnej psychológie, resp. problematike ústavnej starostlivosti. Pochváliť sa môže praktickými skúsenosťami v rôznych zariadeniach ako napríklad z psychiatrickej kliniky, rôznych krízových centier po Slovensku či detského domova. Absolvoval dlhodobý terapeutický výcvik v Integrovanej psychoterapii, ktorý ukončil stupňom terapeut.

Workshop sa uskutoční v čase od 14. do 17. hodiny a účastníci obdržia osvedčenie o jeho absolvovaní. Bližšie informácie získate na [email protected] alebo telefonicky na 0944 417 988.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X