Víkend v kraji bude festivalový a hudobný. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Fragile, publikum, marhuľový džem
SITA, pixabay.com

Hudobno-športový festival Pome Rudava, koncerty, Petržalské marhuľové slávnosti a aj festival divadiel v Budmericiach sú víkendové aktivity, na ktoré môžu zavítať ľudia v Bratislavskom kraji.

Dnešný večer bude patriť skupine Fragile s legendárnymi hitmi skupiny Queen. Vystúpenie bude v bratislavskej Aegon Aréne v rámci Viva Musica! festivalu. Do sobotného večera pokračuje aj festival Pome Rudava, ktorý sa začal vo štvrtok. Okrem hudby a sprievodného programu pripravili aj športové atrakcie a súťaže.

Pokojnejšiu atmosféru môžu nájsť návštevníci v Budmericiach na festivale divadiel Kasiopeafest. Divadelní nadšenci strávia víkend v areáli kaštieľa v Budmericiach, kde sa predstaví pätnásť divadelných súborov z celého Slovenska. Pripravený je aj koncert Vrbovských víťazov a kapely Karpatské chrbáty.

Ak by ste to ešte nevedeli, sobotu môžete stráviť na Námestí republiky, kde sa o 14. hodine začínajú Petržalské marhuľové slávnosti. Je to prvý ročník podujatia, ktorým chcú organizátori nadviazať na dávnu tradíciu pestovania marhúľ v Petržalke.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk