Vo fitku zmizla tučná hotovosť. Takúto sumu mal v skrinke jeden zákazník!

POLÍCIA: Podozrivý z krádeže vo fitku
SITA

BRATISLAVA 27. júla – Polícia objasňuje májovú krádež vo fitnescentre na Einsteinovej ulici v bratislavskej Petržalke. Zo skrinky v pánskej šatni zmizlo takmer 14 800 eur. Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, páchateľ 20. mája medzi 12:00 a 13:00 ukradol zo zamknutej skrinky obálku s hotovosťou 14 500 eur a z peňaženky zobral ďalších 290 eur.

Podozrivý z májovej krádeže vo fitnescentre na Einsteinovej ulici v bratislavskej Petržalke. Páchateľ 20. mája medzi 12:00 a 13:00 ukradol zo zamknutej skrinky v pánskej šatni obálku s hotovosou 14 500 eur a z peòaženky zobral ïalších 290 eur. Muž mal obleèené biele trièko s èerveným ornamentom, krátke svetlé nohavice, na hlave mal sivú šiltovku a obuté mal èierne tenisky. Bratislava, 27. júl 2015. Foto: SITA/KR PZ Bratislava
SITA

V súvislosti s prípadom polícia pátra po totožnosti muža, ktorého zachytili kamery. Oblečené mala biele tričko s červeným ornamentom, krátke svetlé nohavice, na hlave mal sivú šiltovku a obuté mal čierne tenisky. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť, je možné oznámiť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

SITA
SITA

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk