Vo Vajnoroch pre opravu vozovky na Roľníckej ulici zmenia začiatkom mesiaca dopravu

Rolnicka ulica maps google.sk_.jpg
Ilustračné: maps.google.sk

Oprava má pozostávať z kompletného odfrézovania povrchu cesty a následného položenia nového asfaltového koberca.

V bratislavskej mestskej časti Vajnory je od pondelka 5. augusta naplánovaná kompletná oprava asfaltového povrchu vozovky na Roľníckej ulici, a to v časti od križovatky Rybničná ulica – pri Kaplnke, po križovatku Roľnícka – Baničova ulica. Predpokladané ukončenie prác je 1. september. Informoval o tom miestny úrad vo Vajnoroch.

Oprava má pozostávať z kompletného odfrézovania povrchu cesty a následného položenia nového asfaltového koberca. Pracovať budú tak, aby bol zachovaný jeden prejazdný pruh s premávkou do mesta. Toto riešenie vyžaduje odklonenie opačného smeru na obchádzkovú trasu po miestnych komunikáciách.

Obchádzka povedie po Osloboditeľskej ulici a späť na Roľnícku sa napojí na križovatke s Baničovou ulicou. Presmerovaná bude aj mestská hromadná doprava, čo môže spôsobiť meškanie spojov.

Upozorňujeme vodičov že opravy skomplikujú premávku aj tak vyťaženého úseku cez mestskú časť Vajnory, preto ich žiadame, aby zvážili nutnosť prejazdu touto mestskou časťou alebo si naplánovali inú trasu mimo Vajnôr,“ uvádza v stanovisku Miestny úrad Vajnory. Presný harmonogram prác bude zverejnený na webovej stránke Vajnor a facebookovej stránke Vajnory – dedina v meste.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk